HİZMETLERİMİZ

Gayrimenkul Geliştirme

Arsa ve arazi üzerinde yatırımın amacına uygun şekilde proje geliştirilmesi çalışmalarının organizasyonunu; bölgesel gelişmeler ile ortaya çıkan talebe yönelik arzın oluşturulması için, bölgeye uygun projelerin geliştirilmesi ile gayrimenkul ve fonlarınıza maksimum fayda sağlayarak projeler üretmekteyiz.

Gayrimenkul Alım&Satım

ABAY YATIRIM DANIŞMANLIK Ankara merkezli olarak ulasal ve uluslarası alanda çeşitli ürün alternatiflerine sahiptir. Amacımız müşteri memnuniyetidir. Ürün odaklı değil ”müşteri odaklı hizmet ” bizim için esastır. Bu temelle bütçenize ve beklentilerinize göre; Arsa, İnşaat Konut Projeleri, İnşaat Ticari Projeleri gibi gayrimenkul merkezli alım, satım ve kiralama konularında çözüm merkeziyiz.

Gayrimenkul Yatırım

Yerli ve yabancı yatırımcı portföyümüzün beklentilerine uygun olan bütçelerde ve bölgelere göre imarlı-imarsız arsa alım satımı, yüksek kira getirili konut ve ticari gayrimenkuller sunuyoruz. Gayrimenkul alım satımında diğer yatırım süreçlerinde olduğu gibi kısa, orta ve uzun vade süreçleri, reel bilgiler ışığında yatırımcılarımızla buluşturmaktayız.

Gayrimenkul Kat Karşılığı Sözleşmeleri

ABAY YATIRIM DANIŞMANLIK kurucumuzun ve ekibimizin Türkiye’nin sayılı firmaları ve müşteri portföyü ile sağlıklı temellerde sürekliliğe önem vermektedir. Müteahhit firmaların ve toprak sahiplerinin en doğru şartlarda antlaşma sağlanmasında çözümler sunmaktayız.

TC. İstisnai Vatandaşlık Edinme Hakkı Kapsamındaki Faaliyetler

İstisnai olarak TC. Vadandaşlığı kapsamında kanunda ve yönetmeliğinde yapılan değişikliklerle çok değerli olan T.C. Vatandaşlığı edinilmesinde sağlam altyapısıyla artık çok daha kolay. Doğru lokasyonda, uygun fiyatlarla gayrimenkul edinimi ve tüm hukuki şartların yerine getirilmesine yatırım danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

 

 

 

 

%d blogcu bunu beğendi: